Titles you rated
Band of BrothersRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
BigRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0