Movies
Ratings
783
Good NewsRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0- The Birth of KoreaRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The FounderRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5