Series
Ratings
63
Light on MeRated ★ 3.0- 원피스 18기Rated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Tong: MemoriesRated ★ 2.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 2.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 1.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 1.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0