Series
Ratings
51
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0