Titles you rated
The IslandRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
AntiqueRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 5.0
As OneRated ★ 3.5