Movies
Ratings
367
AladdinRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
TeethRated ★ 2.0
Get SmartRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0