Movies
Ratings
397
ParasiteRated ★ 5.0
Big DaddyRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0