Movies
Ratings
58
Memoir of a MurdererRated ★ 5.0
Given the MovieRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
QuickRated ★ 0.5
The Face ReaderRated ★ 1.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
August RushRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5