Titles you rated
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Ordinary LoveRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
All About My RomanceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0