Movies
Ratings
558
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 2.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.5
BoltRated ★ 2.5
CarsRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0