Series
Ratings
22
Bad GuysRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0