Movies
Ratings
131
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 1.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
A Barefoot DreamRated ★ 1.5
BestsellerRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 0.5
Super 8Rated ★ 3.5
Heart Is 2Rated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.0
CJ7Rated ★ 3.5
Bloody ReunionRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 3.5