Movies
Ratings
529
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0