Titles you rated
GoblinRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Harper's IslandRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0