Titles you rated
Hur JunRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 0.5
Full HouseRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5