Series
Ratings
15
LostRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0