Titles you rated
The GodfatherRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
MotherRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5
True GritRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
StokerRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0