Movies
Ratings
320
Knives OutRated ★ 3.5
A Little PrincessRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Wolf Girl and Black PrinceRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
BirthdayRated ★ 4.0