Titles you rated
The Parent TrapRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 1.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
FuryRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 1.5