Titles you rated
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
NocturnalRated ★ 2.5
MantisRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 4.0
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Ketsen-henRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.0
Plankton: The MovieRated ★ 0.5
We Can Be HeroesRated ★ 1.0- The UglyRated ★ 3.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
WishRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.5
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 4.0