Series
Ratings
131
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
- 짱구는 못말려 10Rated ★ 4.5
- 짱구는 못말려 9Rated ★ 4.5
- 짱구는 못말려 2Rated ★ 4.5
- 짱구는 못말려 3Rated ★ 4.5
- 짱구는 못말려6Rated ★ 4.5
- 짱구는 못말려 8Rated ★ 4.5
- 짱구는 못말려 4Rated ★ 4.5
Shin Chan Season 5Rated ★ 4.5- 짱구는 못말려 7Rated ★ 4.5
- 짱구는 못말려 1Rated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.5- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 4.0