Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.5
DisobedienceRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 4.0
The PromRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
Our Love StoryRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
CanolaRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5