Movies
Ratings
59
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
CarsRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.5