Movies
Ratings
144
Radio StarRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0