Movies
Ratings
611
John Wick: Chapter 4Rated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
TullyRated ★ 4.0