Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Too Hot to HandleRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Secret life of Dogs Series 2Rated ★ 4.0
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5