Titles you rated
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.0
Easy ARated ★ 3.0
FlubberRated ★ 1.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 1.5
Sex Is ZeroRated ★ 1.0
The Bank JobRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.0
Midnight SunRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 2.5
The Last SamuraiRated ★ 3.0
LooperRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 2.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 1.5
Mr. SocratesRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0