Titles you rated
RED 2Rated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 4.5
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0