Titles you rated
PaddingtonRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Hitman: Agent 47Rated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The SilencedRated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 0.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0