Series
Ratings
41 The Greatest LoveRated ★ 3.5 The Greatest LoveRated ★ 3.5
 History of a SalarymanRated ★ 4.0 History of a SalarymanRated ★ 4.0
 Drinking SoloRated ★ 4.0 Drinking SoloRated ★ 4.0
 White ChristmasRated ★ 3.0 White ChristmasRated ★ 3.0
 Six Flying DragonsRated ★ 3.0 Six Flying DragonsRated ★ 3.0
 My Father is StrangeRated ★ 3.5 My Father is StrangeRated ★ 3.5
 Cheese in the TrapRated ★ 2.0 Cheese in the TrapRated ★ 2.0
 The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0 The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
 Suspicious PartnerRated ★ 4.0 Suspicious PartnerRated ★ 4.0
 DoctorsRated ★ 5.0 DoctorsRated ★ 5.0
- GokusenRated ★ 3.0
 Innocent DefendantRated ★ 3.0 Innocent DefendantRated ★ 3.0
 Angel EyesRated ★ 4.0 Angel EyesRated ★ 4.0
 Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0 Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
 Dear My FriendsRated ★ 4.0 Dear My FriendsRated ★ 4.0
 A Gentleman's DignityRated ★ 4.0 A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
 PinocchioRated ★ 4.0 PinocchioRated ★ 4.0
 Marriage, Not DatingRated ★ 3.5 Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
 Dr. RomanticRated ★ 5.0 Dr. RomanticRated ★ 5.0