Movies
Ratings
305
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
The JudgeRated ★ 5.0
LincolnRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
Saw VRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
Underground RendezvousRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 3.5
A Barefoot DreamRated ★ 3.5
The Expendables 2Rated ★ 3.5
RobotsRated ★ 3.5
HostelRated ★ 3.5
Moby DickRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 3.5
KillersRated ★ 4.0