Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0