Movies
Ratings
905
ParasiteRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
The Emoji MovieRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
LifeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 2.5
One-LineRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Power RangersRated ★ 1.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5