Movies
Ratings
597
BuriedRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Bedtime StoriesRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 0.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0