Series
Ratings
232
Beating AgainRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 0.5
GhostRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 0.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 0.5
IRISRated ★ 0.5
Reply 1994Rated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
PunchRated ★ 5.0
Odoru Daisousasen – Aki no Hanzai Bokumetsu SpecialRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.0
Two MothersRated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 2.0