Movies
Ratings
92
Dumb and Dumber ToRated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Mulan IIRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 5.0
Scary Movie 2Rated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 2.5
Leaving Las VegasRated ★ 4.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 4.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 5.0
Leap YearRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 4.5