Movies
Ratings
396
SurvivorRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.5
HarmonyRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 1.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
[REC]³ GenesisRated ★ 3.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0