Movies
Ratings
198
Django UnchainedRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
ExitRated ★ 2.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5