Movies
Ratings
224
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
FridaRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5