Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 1.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0