Titles you rated
LimitlessRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Run All NightRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5