Titles you rated
BeanRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5