Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 2.0
Truth or DareRated ★ 2.0
Sausage PartyRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 2.0
Song of the SeaRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 2.5
Beyond SkylineRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.0