Series
Ratings
90
Save MeRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0- Seven of SevenRated ★ 4.0
- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0