Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 2.0
The President's Last BangRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 1.0
UsRated ★ 3.5
ItRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.5
BrightburnRated ★ 1.5
Another ChildRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5