Titles you rated
 Better Call SaulRated ★ 4.5 Better Call SaulRated ★ 4.5
 ChernobylRated ★ 5.0 ChernobylRated ★ 5.0
 The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.5 The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.5
 The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.5 The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.5
- MonsterRated ★ 4.5
 Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5 Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
 The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0 The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
 The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0 The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
 The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0 The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
 The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5 The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
 The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5 The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
 The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5 The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
 The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0 The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
 The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5 The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
 Friends Season 10Rated ★ 4.0 Friends Season 10Rated ★ 4.0
 Friends Season 9Rated ★ 4.5 Friends Season 9Rated ★ 4.5
 Black MirrorRated ★ 4.5 Black MirrorRated ★ 4.5
 Stranger ThingsRated ★ 4.0 Stranger ThingsRated ★ 4.0
 Friends Season 8Rated ★ 4.5 Friends Season 8Rated ★ 4.5