Titles you rated
Cold EyesRated ★ 5.0
Villain and WidowRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 5.0