Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5