Titles you rated
StrangerRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
AemaRated ★ 2.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0