Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Fast XRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.0